nieuw etiket

WELGELEGEN | ZOMERBRIES 2024

Artikel 59 van 148
€ 14,49 (inclusief btw)
Terug naar wijn assortiment

Zomerbries 2024

Het etiket is inderdaad meer dan serieus veranderd maar deze Zomerbries is eigenlijk weer gewoon ouderwets lekker & genieten deze cuvee opgebouwd uit maar liefst 3 druiven ( Souvignier Gris, Solaris & Johanniter)
Mooi in de aroma's denk aan peer, perzik, lychee maar ook een tikje vlierbloessem met groen gras. 
Goed in balans met een sappige textuur, aangename zuren met een duidelijk toon van groene appel kortom gewoon een lekker fris glas om zelfstandig te drinken.
In de combinatie met een mooie salade met geitenkaas maar ook gewoon breed inzetbaar bij een Fruit de Mer

Specificaties

Naam Zomerbries 2024
Wijnhuis Wijnboerderij Welgelegen
Plaats Kootwijkerbroek (Gelderland)
Druifsoort Solaris, Souvignier Gris & Johanniter 
Oogstjaar 2024
Inhoud 75cl
Alcoholpercentage 12.6%
Ontdek, Proef en Beleef via Nederlandse Wijntoer Wijngaard Eco Fields

 

Wijnboerderij Welgelegen,
 

Een nieuwe naam in het Nederlandse wijnlandschap of eigenlijk niet ....:)
Wat begonnen is in 2005 met een voorzichtige aanplant rond het oorspronkelijke ouderlijk bedrijf is de afgelopen jaren onder leiding van de dochter door gegroeid tot een meer dan serieuze wijnboerderij met momenteel 3 percelen.
Natuurlijk in Wekerom waar het begonnen is maar ook bij de huidige wijnboerdreij inclusief proeflokaal te Kootwijkerbroek tevens is er nog een perceel in het nabij gelegen Harskamp.
Dicht bij de natuur, dichtbij het oorspronkelijke idee van haar ouders is Wijnboerderij met de complete nieuwe uitstraling klaar voor de toekomst.

 

 

Wijngaard Eco Fields

Stiekem een beetje verstopt in een het kleine dorpje Wekerom in Gelderland ligt deze biologische Wijngaard Eco Fields van inmiddels 2.5 hectare.
Vanuit de kernactiviteiten van het toenmalige bedrijf , met name productie van kalveren mesten is in 2005 een voorzichtige start gemaakt op 0.5 hectare, in 2007 zijn daar nog maals 2 hectare bij gekomen waar momenteel een 7 tal druiven worden verbouwd.
Het unieke van deze wijngaard is dat  de visie vanuit de oorsprong zo dicht bij de natuur, zo (h)eerlijk mogelijk is doorgezet in de wijngaard.
Momenteel zijn er een 8 tal varianten vervaardigd waaronder 2 traditionele mousserende, echter mede door de beschikbaarheid gaan wij starten met een variant rood en een witte variant.

© 2019 - 2025 Nederlandse Streekwijnen | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel

Beste wijnliefhebber, leuk dat je op onze site bent! Let op, wij verkopen alleen wijn aan personen van 18 jaar of ouder.