250 ml

DutchSloeGin | JAGERS GIN

Artikel 1 van 3
€ 22,50 (inclusief btw)
Terug naar wijn assortiment

Jagers Gin

Ontwikkeld door Jagers en voor Jagers ( uiteraard mogen andere ook hiervan genieten hoor:)
Een uniek 100% Nederlandse product die helemaal past bij lokale , duurzaamheid met respect voor de totale natuuur.
Mooie fles, Mooie uitstraling, Mooi glas kortom een aanwinst in Uw kast 
 

DutchSloeGin een typisch frisse jagers likeur

Traditioneel gemaakt van Sleedoornbessen

DutchSloeGin is een typisch fris en fruitige jagers likeur met een unieke Nederlandse twist. In oktober 2020 oogstten wij onze allereerste sleedoornstruiken, speciaal aangeplant voor de biodiversiteit, zorgvuldig worden de bessen met de hand geplukt door fruitteler Cees de Groot. Sindsdien maken we elk jaar een gelimiteerde batch ambachtelijke SloeGin, gebaseerd op verse oogsten en een traditioneel proces.

Deze robijnrode sleedoornlikeur, SloeGin, combineert de intense, lichtzoete smaak van sleedoornbessen met de kruidige diepgang van gin en lokale Flevolandse kruiden. Het resultaat? Een krachtige, fruitige likeur met karakter – perfect om langzaam van te genieten of te verwerken in verfijnde cocktails.

Of je nu een liefhebber bent van Nederlandse gin, op zoek bent naar een bijzondere likeur, of gewoon een smaakvolle borrel voor de koude maanden zoekt: DutchSloeGin is een verrassend en puur Nederlands product.

Destillaat van sleedoornbessen uit de Flevopolder.
Ingrediënten: 
onder andere kruidnagel, kaneel, jeneverbes en toegevoegde suiker. 
Herkomst: 100% Nederlands
Allergenen: Dit product kan sporen van noten bevatten.

© 2019 - 2025 Nederlandse Streekwijnen | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel

Beste wijnliefhebber, leuk dat je op onze site bent! Let op, wij verkopen alleen wijn aan personen van 18 jaar of ouder.